Izvēlne
Your Cart

Šeikeris 700 ml

Šeikeris 700 ml
Šeikeris 700 ml
  • Pieejamība: Pieejams
  • Artikuls: P32700
4.90€
Bez PVN: 4.05€

Apraksts

Šeikeris


Applied Nutrition šeikeris ir lieliski piemērots olbaltumvielu kokteiļu, piemēram, Critical Mass, sajaukšanai vai pat citu ūdens bāzes piedevu, piemēram, pirmstreniņa produktu, piemēram, ABE vai mūsu New Pump 3G, sajaukšanai.


Mūsu šeikerī ir 700 ml ietilpība ar Applied Nutrition zīmolu un unikālu zilu augšdaļu. Šeikeris ir aprīkots ar sieta grila ieliktni, skrūvējamu augšpusi, saspraužamu vāciņu un noplūdes necaurlaidīgu dizainu. Šeikera dizains ir vienkāršs un ergonomisks, un vieglais dizains padara to lieliski piemērotu sporta somā. Vākam ir liels snīpis, kas ļauj viegli un ātri patērēt sajaukto produktu.

Šeikeri ražo vadošais pasaules ražotājs Buchsteiner, kas atrodas Vācijā. Tas ir oriģināls MixMaster kratītājs, tāpēc tas ir augstas kvalitātes produkts un 100% drošs trauku mazgājamajā mašīnā.

Applied Nutrition kratītājs ir lieliski piemērots gluda kratīšanas izveidošanai un jebkādu kunkuļu noņemšanai. Tam ir arī ērti mērījumi kratītāja sānos, no 100 ml līdz 700 ml ar 100 ml soli, lai nodrošinātu precizitāti.

BRĪDINĀJUMS: Nelietojiet kratītāju ar karstu vai siltu šķidrumu. Karstu šķidrumu kratīšana noslēgtā traukā var izraisīt spiediena palielināšanos, izraisot satura izspiešanu no vāka, atverot

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.
Slikti Labi
Captcha