Izvēlne
Your Cart

Niacīns 500 mg (100 kapsulas)

Niacīns 500 mg (100 kapsulas)
Niacīns 500 mg (100 kapsulas)
Niacīns 500 mg (100 kapsulas)
Niacīns 500 mg (100 kapsulas)
Niacīns 500 mg (100 kapsulas)
Niacīns 500 mg (100 kapsulas)
Niacīns 500 mg (100 kapsulas)
  • Pieejamība: Pieejams
  • Artikuls: P4069
12.90€
Bez PVN: 10.66€

Apraksts

NOW®

Niacīns 500mg

  

·       - Uzlabo ādas veselību

·     - Sekmē smadzeņu darbību

·     - Stiprina sirds un asinsvadu sistēmas veselību


Niacīns ‒ arī zināms kā B3 vitamīns ‒ ir viens no B grupas vitamīniem, ko nepieciešams uzņemt ar uzturu. Šis vitamīns ir dabiski sastopams pārtikas produktos ar augstu proteīna saturu, piemēram, gaļā, zivīs un riekstos.

Niacīns ir nepieciešams, lai organismā notiktu dažādi vielmaiņas procesi. Tas palīdz pārvērst taukus, olbaltumvielas un ogļhidrātus enerģijā, ko organisms spēj izmantot, kā arī sekmē normālu organisma augšanu un attīstību.

Šis vitamīns sekmē sirds un asinsvadu sistēmas veselību. Niacīns uzlabo asinsriti un palīdz regulēt holesterīna līmeni asinīs. Tas ir nepieciešams arī, lai nodrošinātu optimālu nervu sistēmas darbību un uzturētu labu ādas un gļotādas veselību.


Sastāvs

1 kapsulā

%NRV*

Niacīns (B3 vitamīns)              

500 mg NE

3125

               

*NRV – uzturvielu atsauces vērtība (%), atbilstoši ES normām.


Sastāvdaļas: nikotīnamīds, želatīns, pretsalipes  vielas: celuloze (kapsula), taukskabju magnija sāļi un silīcija dioksīds.

Ieteicamais lietojums: Lietojiet 1 kapsulas dienā kopā ar ēdienu.

Brīdinājumi: Tikai pieaugušajiem. Konsultējieties ar ārstu, ja esat grūtniece / barojat bērnu ar krūti, lietojat medikamentus vai ja Jums ir medicīniska rakstura veselības problēmas. Nav ieteicams nepārtraukti lietot ilgāk par 4 nedēļām. Sargāt no bērniem. Šis produkts var izraisīt īslaicīgu ādas pietvīkumu, niezi vai tirpšanas sarkanu izsitumu. reakcija ir normāla un nekaitīga. Ja rodas ilgstošs diskomforts, pārtrauciet lietošanu un konsultējieties ar ārstu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju! Pēc atvēršanas uzglabāt istabas temperatūrā, sausā vietā. Šajā izstrādājumā var notikt dabiskas krāsas izmaiņas. Neto masa: 67.9 g Partijas nr.: (Skat. uz iepakojuma). Ieteicams līdz... beigām (Skat. uz iepakojuma).

 

Ražošanā nav izmantoti kviešu, lipekļa, sojas, kukurūzas, piena, olu, zivju, vēžveidīgo vai riekstu produkti. Tomēr produktā var būt to daļiņas, jo tas tiek ražots Labas Ražošanas Prakses iekārtā, kurā tiek ražoti arī šos alergēnus saturoši produkti.

 

Labas ražošanas prakse (GMP), veģetārs/vegāns, nesatur ģenētiski modificētus organismus.

Ražotājs: NOW FOODS, 395 S. Glen Ellyn Road, Bloomingdale, IL 60108, ASV, nowfoods.com

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.
Slikti Labi
Captcha