Izvēlne
Your Cart

Piederumi

Treniņu laikā ir daudz dažādu piederumu, kas var jums palīdzēt un saglabāt labu izskatu vingrošanas laikā.


Piederumi var arī palīdzēt jums uzturēt hidratāciju, nodrošinot vieglu piekļuvi ūdenim treniņa laikā, un ir īpaši izstrādāti kratītāji, kas palīdz sajaukt pulverveida piedevas un padarīt tās viegli dzeramas, kad tās ir pareizi sajauktas.


Vēlamā ķermeņa tēla sasniegšana ir smags darbs, un piemērotu fitnesa piederumu izvēle ir viens no veidiem, kā to padarīt daudz vienkāršāku.

Zīmols: Now Foods Artikuls: P27892
Now Foods 7 dienu tablešu kaste Šajā parocīgajā NOW Foods tablešu futrālī ir nedēļas tabletes un uztura bagātinātāji. Tās 7 dziļos nodalījumus var atvērt un aizvērt atsevišķi, lai jūs varētu viegli piekļūt tikai nepieciešamajām tabletēm...
3.95€
Bez PVN:3.26€
Zīmols: Now Foods Artikuls: P27891
Now Foods tablešu kasteNow Foods tablešu kaste ir veids, kā uzturēt uztura bagātinātājus sagatavotus visai dienai un uzturēt kārtību. Nav nepieciešams aizņemt daudz vietas somā ar tablešu iepakojumu kaudzi, ietaupiet vietu, izmantojot šo parocīgo konteineru.- Mazais izmērs ļauj ērti uzglabāt, jo tab..
1.95€
Bez PVN:1.61€
Zīmols: Osavi Artikuls: Osavi pill box
Osavi tablešu kasteOsavi tablešu kaste ir veids, kā uzturēt uztura bagātinātājus sagatavotus visai dienai un uzturēt kārtību. Nav nepieciešams aizņemt daudz vietas somā ar tablešu iepakojumu kaudzi, ietaupiet vietu, izmantojot šo parocīgo konteineru.- Mazais izmērs ļauj ērti uzglabāt, jo tablešu kas..
1.95€
Bez PVN:1.61€
Zīmols: Osavi Artikuls: Osavi water bottle
Osavi ūdens pudele, 500mlOsavi ūdens pudele, 500 ml - Uzturiet hidratāciju ar mūsu jaunajām videi draudzīgajām rPet ūdens pudelēm. Ar parocīgu siksnu augšpusē šīs pudeles ir lieliski piemērotas sporta zālei, ceļojumiem vai darbam. Uzskrūvējamais vāks novērš jebkādu izšļakstīšanos, tāpēc jūs būsiet p..
6.90€
Bez PVN:5.70€
Zīmols: Rule One Artikuls: Rule 1 shaker
R1 šeikeris, 700mlŠeikera krūze ar integrētu rokturi..
9.90€
Bez PVN:8.18€
Zīmols: Applied Nutrition Artikuls: P32700
ŠeikerisApplied Nutrition šeikeris ir lieliski piemērots olbaltumvielu kokteiļu, piemēram, Critical Mass, sajaukšanai vai pat citu ūdens bāzes piedevu, piemēram, pirmstreniņa produktu, piemēram, ABE vai mūsu New Pump 3G, sajaukšanai.Mūsu šeikerī ir 700 ml ietilpība ar Applied Nutrition zīmolu un uni..
4.90€
Bez PVN:4.05€
Tērauda šeikeris 750 ml
Izpārdots
Zīmols: Applied Nutrition Artikuls: P39523
Premium nerūsējošā tērauda šeikerisJaunais Applied Nutrition nerūsējošā tērauda šeikeris. Spēcīgs un uzticams šeikeris jūsu proteīna kokteiļiem, kas var izturēt ilgstošu lietošanu. Lieliska alternatīva jūsu plastmasas šeikera krūzei!Jaunais Applied Nutrition nerūsējošā tērauda šeikeris. Spēcīgs un u..
5.90€
Bez PVN:4.88€
Parādīt 1 līdz 7 no 7 (lapuses: 1)