Izvēlne
Your Cart

Gaba 500 mg (100 kapsulas)

Gaba 500 mg (100 kapsulas)
Gaba 500 mg (100 kapsulas)
Gaba 500 mg (100 kapsulas)
Gaba 500 mg (100 kapsulas)
Gaba 500 mg (100 kapsulas)
Gaba 500 mg (100 kapsulas)
Gaba 500 mg (100 kapsulas)
  • Pieejamība: Pieejams
  • Artikuls: P1395
15.90€
Bez PVN: 13.14€

Apraksts

NOW®

Gaba 500 mg


·       Stiprina nervu sistēmas veselību

·       Palīdz samazināt saspringumu

·       Mazina miega traucējumu risku


GABA jeb gamma-aminosviestskābe ir īpaši svarīgs neiromediators centrālajā nervu sistēmā. Tā kontrolē lielāko daļu no smadzeņu procesiem. GABA īpatsvars cilvēka organismā ir arī viens no noteicošajiem faktoriem daudzās ar nervu sistēmu saistītās saslimšanās, kā piemēram, uzvedības traucējumi, bezmiegs, depresija un kustību traucējumi un spontāni krampji.

GABA spēlē nozīmīgu lomu jaunu nervu šūnu (neironu) veidošanās procesos. Piemēram, GABA klātbūtne nervu sistēmas attīstības laikā (grūtniecības periodā), nosaka pareizu neironu formēšanos.

GABA receptori atrodas arī hipotalāmā (smadzeņu daļa), kas atbild par miega un nomoda cikla regulēšanu. Šī iemesla dēļ daudzas bezmiega kaites ārstē tieši ar GABA saturošiem līdzekļiem.


Sastāvs

3 kapsulās

%NRV*

Vitamīns B6

6 mg

429

GABA

1500 mg

*NRV – uzturvielu atsauces vērtība (%), atbilstoši ES normām.

† - Dienas vērtība nav noteikta.

 

Sastāvdaļas: GABA (gamma aminosviestskābe), hipromeloze (celulozes kapsula), rīsu milti, pretsalipes vielas: silīcija dioksīds, stearīnskābe (augu izcelsmes).

Ieteicamais lietojums: Lietojiet 1 kapsulu 2 līdz 3 reizes dienā pēc vajadzības, vēlams ar sulu vai ūdeni tukšā dūšā.

Brīdinājumi: Tikai pieaugušajiem. Konsultējieties ar ārstu, ja esat grūtniece / barojat bērnu ar krūti, lietojat medikamentus vai ja Jums ir medicīniska rakstura veselības problēmas. Sargāt no bērniem. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju! Pēc atvēršanas uzglabāt istabas temperatūrā, sausā vietā. Lūdzu, šķirojiet atkritumus. Šajā produktā var notikt dabiskas krāsas izmaiņas. Uzglabāt pudelē. Neto masa: 76 g. Partijas nr.: (Skat. uz iepakojuma). Ieteicams līdz... beigām (Skat. uz iepakojuma).

 

Ražošanā nav izmantoti kviešu, lipekļa, sojas, kukurūzas, piena, olu, zivju, vēžveidīgo vai riekstu produkti. Tomēr produktā var būt to daļiņas, jo tas tiek ražots Labas Ražošanas Prakses iekārtā, kurā tiek ražoti arī šos alergēnus saturoši produkti.

 

Labas ražošanas prakse (GMP), veģetārs/vegāns, nesatur ģenētiski modificētus organismus.

Ražotājs: NOW FOODS, 395 S. Glen Ellyn Road, Bloomingdale, IL 60108, ASV, nowfoods.com

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.
Slikti Labi
Captcha