Izvēlne
Your Cart

B12 vitamīns (90 tabletes)

B12 vitamīns (90 tabletes)
Izpārdots
B12 vitamīns (90 tabletes)
  • Pieejamība: Izpārdots
  • Artikuls: P34279
9.90€
Bez PVN: 8.18€

Apraksts

B12 vitamīns


B12 vitamīns ir B kompleksa vitamīns, kas rodas dabiski un ir ieteicams ikvienam, kurš vēlas uzlabot savu vispārējo veselību. Vitamīns B12 tabletes palīdz veselīgu sarkano asins šūnu veidošanā, kā arī baro smadzenes un neiroloģisko sistēmu.


- Samazina muskuļu deģenerācijas risku

- Piemērots vegāniem un veģetāriešiem

- Veicina noguruma un nespēka samazināšanos

- Veicina normālu sarkano asins šūnu veidošanos

- Uzlabo atmiņu

- Stiprina kaulus

- Uzlabo kognitīvās funkcijas

- Pārbaudīts sportistiem


B12 vitamīna tabletes ievērojami palielina sarkano asins šūnu skaitu organismā. Jūsu ķermenis saņem skābekli no sarkanajām asins šūnām, kas pēc tam tiek pārvērstas enerģijā, kas nepieciešama veselīgu fizioloģisko funkciju uzturēšanai. Papildus tam, ka vitamīns B12 tabletes sniedz jums milzīgu enerģijas palielinājumu, tās atbalsta jūsu smadzeņu veselību.


Ņemot vērā B12 vitamīna iesaistīšanos šūnu attīstībā, ir nepieciešams pietiekams daudzums šī vitamīna, lai nodrošinātu matu, ādas un nagu veselību. Ir pierādīts, ka B12 vitamīna tabletes palīdz tiem, kam ir dermatoloģisku simptomu trūkums.


Katrs šīs partijas komponents tiek rūpīgi pārbaudīts un pārbaudīts attiecībā uz aizliegtiem savienojumiem, pirms tiek ražots kā daļa no rūpīgi uzraudzītas procedūras. Gala preces tiek izveidotas un iepakotas laboratorijā, kas ir saņēmusi visaugstāko sportistu drošības akreditācijas pakāpi.

Uzturvērtība

Serving Size: 1 tablets
Number of Servings: 90
Per serving                              Daily Value%
 
Vitamin B12 
1000mcg   (40,000%RDA)

Lietošana

Lietojiet 1 tableti 3 reizes dienā ēšanas laikā.PAPILDUS INFORMĀCIJA:

Pirms šī produkta lietošanas konsultējieties ar kvalificētu veselības aprūpes speciālistu, ja esat jaunāks par 18 gadiem, esat grūtniece vai barojat bērnu ar krūti, vai ja jums ir kāds(-i) zināms(-i) veselības stāvoklis(-i) vai ir aizdomas par to un/vai Jūs lietojat recepšu vai ārpusbiržas zāles(-es). . Nelietot kā daudzveidīga uztura un veselīga dzīvesveida aizstājēju. Uzglabājiet šo produktu vēsā, sausā vietā, prom no bērniem. Nepārsniedziet ieteikto lietojumu.


PĀRBAUDĪTS SPORTISTIEM

Katra šī produkta partija tiek pārbaudīta attiecībā uz aizliegtajām vielām saskaņā ar uzraudzītu programmu. Produkti tiek rūpīgi pārbaudīti ISO 17025 akreditētā laboratorijā, lai nodrošinātu visaugstāko pārliecību, ka tie ir drošāki sportistiem.

Sastāvdaļas

Magnija stearāts, mikrokristāliskā celuloze.

 


Nesatur: glutēnu, kviešus, piena produktus, soju, raugu, konservantus, saldinātājus, mākslīgās garšas vai krāsvielas.

Šis produkts ir ražots GMP iekārtā stingrā kvalitātes kontrolē, lai nodrošinātu nemainīgi augstu kvalitāti, kas atbilst tirdzniecības licences (MA) vai produkta specifikācijas prasībām.

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.
Slikti Labi
Captcha