Izvēlne
Your Cart

Kālija jodīds 30 mg (60 tabletes)

Kālija jodīds 30 mg (60 tabletes)
Kālija jodīds 30 mg (60 tabletes)
Kālija jodīds 30 mg (60 tabletes)
-20 %
Kālija jodīds 30 mg (60 tabletes)
Kālija jodīds 30 mg (60 tabletes)
Kālija jodīds 30 mg (60 tabletes)
Kālija jodīds 30 mg (60 tabletes)
  • Pieejamība: Pieejams
  • Artikuls: P8282
11.98€
14.90€
Bez PVN: 9.90€

Apraksts

NOW®

Kālija jodīds


- 30 mg vienā tabletē

- Īslaicīgai lietošanai

- Pārbaudīts projekts bez ĢMO

- veģetārietis/vegāns


Kālija jodīds no Now Foods satur 30 mg katrā tabletē. Tikai īslaicīgai lietošanai. Veģetārā formula. Uzmanību! Kālija jodīds šajā produktā esošajā formā ir jālieto tikai saskaņā ar veselības aprūpes speciālista norādījumiem. Konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja esat grūtniece/barojat bērnu ar krūti, lietojat medikamentus vai ja Jums ir veselības traucējumi. Nepārsniedziet ieteikto lietojumu. Pārtrauciet lietošanu, ja Jums rodas siekalu dziedzeru pietūkums, kuņģa darbības traucējumi vai izsitumi uz ādas. Nelietojiet, ja Jums ir paaugstināta jutība pret jodu, vairogdziedzera slimība vai ja lietojat zāles pret hipertensiju vai pretvairogdziedzeri. Sargāt no bērniem.

Uzturvērtība

Supplement Facts
Serving Size: 3 Tablets
Servings Per Container: 20
 Amount Per Serving%Daily Value
Potassium Iodide90 mg*
*Daily Value not established.

Lietošana

Kā norādījis veselības aprūpes speciālists tikai vienas dienas īslaicīgai lietošanai: Pieaugušie un pusaudži, lietojiet 3 tabletes. Nav paredzēts lietošanai bērniem līdz 12 gadu vecumam, ja vien to nav ieteicis veselības aprūpes speciālists.


PAPILDUS INFORMĀCIJA:

Uzmanību! Kālija jodīds šajā produktā esošajā formā ir jālieto tikai saskaņā ar veselības aprūpes speciālista norādījumiem. Konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja esat grūtniece/barojat bērnu ar krūti, lietojat medikamentus vai ja Jums ir veselības traucējumi. Nepārsniedziet ieteikto lietojumu. Tikai īslaicīgai lietošanai. Pārtrauciet lietošanu, ja Jums rodas siekalu dziedzeru pietūkums, kuņģa darbības traucējumi vai izsitumi uz ādas. Nelietojiet, ja Jums ir paaugstināta jutība pret jodu, vairogdziedzera slimība vai ja lietojat zāles pret hipertensiju vai pret vairogdziedzeri. Sargāt no bērniem.

Šim izstrādājumam var rasties dabiskas krāsas izmaiņas.

Ražots un kvalitatīvi pārbaudīts ASV, izmantojot globāli iegūtas sastāvdaļas.

Pēc atvēršanas uzglabāt vēsā, sausā vietā.

Sastāvdaļas

Mikrokristāliskā celuloze, stearīnskābe (augu avots) un silīcija dioksīds.


Nav ražots no rauga, kviešu, lipekļa, sojas, piena, olu, zivju, vēžveidīgo, koku riekstu vai sezama sastāvdaļām. Ražots GMP iekārtā, kas apstrādā citas sastāvdaļas, kas satur šos alergēnus.

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.
Slikti Labi
Captcha