Izvēlne
Your Cart

5-HTP 100 mg (60 kapsulas)

5-HTP 100 mg (60 kapsulas)
Izpārdots
5-HTP 100 mg (60 kapsulas)
  • Pieejamība: Izpārdots
  • Artikuls: P31419
14.90€
Bez PVN: 12.31€

Apraksts

5-HTP 100 mg- Labs garastāvoklis un mierīga miega atbalsts

- Dabiski iegūts neirotransmiters, kam ir labvēlīga ietekme uz visu ķermeni.

- Satur Griffonia simplicifolia.5-hidroksitriptofāns (5-HTP) ir molekula, ko cilvēka ķermenis izmanto, lai sintezētu serotonīnu – galveno hormonu un neiromediatoru, kas ir atbildīgs par laimes izraisīšanu, garastāvokļa regulēšanu un vispārēju antidepresīvu stāvokli. 5-HTP ir tā tiešais prekursors, kas nozīmē, ka šīs molekulas vienīgais mērķis ir pārveidot par serotonīnu smadzenēs, un tādējādi cilvēks var gūt daudzos ieguvumus no paaugstināta serotonīna līmeņa. Lai gan aminoskābe triptofāns, ko cilvēki lieto kopā ar olbaltumvielām bagātu pārtiku (gaļa, piena produkti, olas), ir sākotnējais savienojums, ko izmanto 5-HTP sintēzei, kas pēc tam tiek pārveidots par serotonīnu, un daudzi cilvēki šim nolūkam izmanto triptofānu, Faktiskā triptofāna pārvēršana serotonīnā ir ierobežota, jo organisms šo aminoskābi izmanto daudzos dažādos veidos (piemēram, veidojot olbaltumvielas un citas nepieciešamās molekulas).

Ir pierādīts, ka 5-HTP ir daudz spēcīgāks un mērķtiecīgāks uztura bagātinātājs serotonīna sintēzes palielināšanai nekā triptofāns, un cilvēki ir labāk apkalpoti, ja viņi lieto 5-HTP. Savienojums ir tik efektīvs serotonīna līmeņa paaugstināšanā, ka to faktiski izmanto kā salīdzināmu molekulu zāļu (piemēram, antidepresantu) izmēģinājumos, kas paredzēti serotonīna līmeņa kontrolei – 5-HTP kalpo kā pētāmo zāļu iedarbības etalons. Faktiski pārliecība, ar kādu 5-HTP paaugstina serotonīna līmeni, ir iemesls, kāpēc personai, kura lieto izrakstītos antidepresantus vai citas šāda veida zāles, pirms 5-HTP papildināšanas vienmēr jākonsultējas ar savu ārstu. Citi cilvēki var lietot savienojumu bez raizēm, ja viņi papildina ieteicamās devas.

Uzturvērtība


Serving Size 1 Capsule

 Amount Per Serving% Daily Value
L-5 HTP (L-5 hydroxytryptophan) (Griffonia simplicifolia seed extract)100 mg*

*Daily Value not established.

Lietošana

Kā uztura bagātinātāju lietojiet vienu kapsulu dienā tukšā dūšā, uzdzerot ūdeni.


PAPILDUS INFORMĀCIJA:

Nelietojiet šo produktu, ja lietojat recepšu antidepresantus, ja esat grūtniece vai barojat bērnu ar krūti. Pirms lietošanas konsultējieties ar savu veselības aprūpes sniedzēju, ja jums ir veselības traucējumi vai ja lietojat kādas recepšu zāles.

Sastāvdaļas

Rīsu milti, želatīns, var saturēt vienu vai abus no šiem komponentiem: magnija stearātu, silīcija dioksīdu.


Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.
Slikti Labi
Captcha